۰۹۱۹-۰۳۳۵۹۲۶

درباره فراتیک

داستان شکل گیری فراتیک از تابستان سال 1392 در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آغاز شد ، با رشد و پیشرفت روز افزون فراتیک ، تصمیم گرفتیم تا به صورت گسترده تر به نصب ، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی مانند لباسشویی ، یخچال ، کولرگازی ، ظرفشویی و پکیج دیواری ادامه دهیم ، فراتیک با مرور زمان بزرگ تر و بزرگ تر شد تا جایی که میتوانیم با افتخار اعلام کنیم بهترین کیفیت در تعمیرات لوازم خانگی را داریم (( با فراتیک تیک فراوانی هات رو بزن ))

پشتیبانی فراتیک

فراتیک چگونه ایجاد شد؟

در ابتدای فعالیت ما به صورت حضوری و کلاسیک کار میکردیم ولی به مرور زمان و پیشرفت فراتیک تصمیم گرفتیم تا خدمات فراتیک را گسترده تر کنیم در سطح ایران فعالیت کنیم ، خب این کار ساده نبود و مشکلات خودش را از جمله پیدا کردن تکنسین متخصص ، ایجاد تیم پشتیبانی 24 ساعته و غیره را به همراه داشت.

همه این فعالیت ها فقط و فقط برای جلب رضایت مشتری و خدمت به مردمان گرامی سرزمینمان ایران است ، ولی اکنون مفتخریم که فراتیک یکی از پر مخاطب ترین و بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در ایران است و خدمات نصب ، سرویس ، تعمیر و خدمات پس از فروش در حوزه لوازم خانگی را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد.

فراتیک در مسیر توسعه خدمات با کیفیت

فراتیک از زمان تولد همواره به فکر رشد و توسعه خدمات خود بوده است و هیچ وقت هم قرار نیست که متوقف شود ، ما با جذب تکنسین های با تجربه و متخصص دائم در تلاشیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم ، البته قبل از استخدام ، تکنسین میبایست از فیلتر هایی که ما در نظر داریم رد شوند و احراز هویت و عملکرد شوند.

همچنین برای تکنسین های فراتیک هر ماهه کلاس هایی به صورت رایگان برگذار میشود تا با تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آشنا شوند.

وظایف و اهداف ما

با گران شدن لوازم خانگی و وخیم شدن وضع اقتصادی ، یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه های امروزه مردم خراب شدن لوازم خانگی شان است ، فرتیک ایجاد شد تا بتواند کمی به کمک مردم بیاید و اندکی از مشکلات آن هارا حل کند ،فراتیک با جذب تکنسین های مجرب و متخصص وظیفه خود دانسته تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و روز به روز به خدمات خود بیفزاید.

هدف ما جلب رضایت مشتری ، خدمت به مردم ایران زمین و ارائه خدمات با کیفیت است.

مسئولیت های ما در قبال امنیت شما

یکی از مهم‌ترین اصول خدمات فراتیک ، تعمیر لوازم خانگی بدون جابجایی است پس به همین خاطر تکنسین با در محل شما حاظر شود و شروع به انجام خدمات کند ، به همین خاطر تکنسین های ما باید از فیلتر های احراز هویت و عملکرد ما عبور کنند و اطمینان کامل بابت (( امنیت )) لوازم خانگی خود داشته باشید.

دومین مسئولیتی که ما به آن پایبند هستیم تهیه قطعات اورجینال و اصل میباشد و حتی 180 روز گارانتی برای تمامی خدمات خود در نظر گرفته ایم.