۰۹۱۹-۰۳۳۵۹۲۶

تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار + ضمانت گارانتی 6 ماهه

خراب شدن ماشین لباسشویی در شهریار یکی از رایج‌ترین مشکلات مردم شده است ، فراتیک به شما کمک میکند تا با تعمیر ماشین لباسشویی خود ، در زمان و پول خود صرفه جویی کنید با ما همراه باشید.
تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

آنچه در این مقاله میخوانید

تعمیرگاه ماشین لباسشویی در شهریار

چند وقت پیش یکی از کسانی که از طریق سوشال مدیا با فراتیک آشنا شده بود، برای تعمیر لباسشویی‌شان با ما تماس گرفت؛ هنگامی که تعیرکار مجموعه فراتیک برای تعمیر دستگاه شان در محل حاضر شده بود، متوجه حضور یک تعمیرکار بی‌تجربه و نامتخصص شد که در گذشته لباسشویی را بسیار دستکاری کرده بود اما متاسفانه موفق به تعمیر لباسشویی نشده بود.

این تعمیرکار بی‌تجربه از یک تعمیرگاه متفرقه، هنگامی که متوجه تجربه ناکافی خود در تعمیر لباسشویی بوش کرج شده بود، چند عدد از قطعه‌های نو و گران قیمت برند بوش را با چند قطعه متفرقه تعویض کرده بود و سپس گفته بود که این دستگاه قابل ترمیم و بازسازی نیست؛ سپس بعد از پیگیری‌های شبانه روزی و حضور تکنسین متخصص در محل، موفق شدیم که دستگاه ایشان را مانند روز اول ترمیم و تعمیر کنیم.

بنابر این انتخاب یک مرکز مناسب و معتبر برای تعمیر لباسشویی در شهریار، یکی از مهمترین تصمیم‌هایی است که شما میتوانید برای افزایش طول عمر و سلامت ماشین لباسشویی خود بگیرید، در اینطور مواقع کافیست با مجموعه فراتیک تماس بگیرید تا ماشین لباسشویی شما در شهریار + ضمانت گارانتی 6 ماهه برسی و تعمیر گردد.

نحوه تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

برای ثبت درخواست تعمیر خود میتوانید از دو راه زیر اقدام کنید:

 • تماس با شماره تلفن 09190335926
 • ثبت درخواست تعمیر از طریق فرم آنلاین

برای تماس با مرکز تعمیر لباسشویی در شهریار با ضمانت گارانتی، کافیست با شماره تلفنی که در بالا قرار دادیم تماس بگیرید و یا اینکه درخواست خود را از طریق فرم درخواست تعمیر، به صورت آنلاین ثبت کنید و سپس منتظر باشید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره اولیه، با شما تماس بگیرند.

مشکلات رایج تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهریار چه وظایفی دارد؟

یکی از پر تکرار‌ترین سوالاتی که از پشتیبانی شرکت فراتیک پرسیده میشود این است که فراتیک – تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی در شهریار – چه خدماتی به مشتریان خود ارائه میدهد و چه ضمانتی برای آن دارد و یا اینکه آیا تعمیرکار ماشین لباسشویی در شهریار از چه امکانات و تخصصی برخوردار است؟

در ابتدا هنگامی که شما برای تعمیر لباسشویی در کرج یا تعمیر لباسشویی در اندیشه یا شهریار و … با ما تماس میگیرید، کارشناسان ما سعی میکنند تا راه حل ابتدایی را به شما ارائه کنند تا در صورت ممکن خودتان آن را برسی و رفع کنید؛ اما اگر موفق به تعمیر دستگاه نشدید، کارشناسان ما برای اعزام تعمیرکار به محل با شما هماهنگ خواهند شد.

پس از حضور تکنسین در محل، ابتدا میبایست که لباسشویی را مورد برسی و عیب یابی قرار دهد تا هزینه نهایی خدمات + قطعات را به شما اعلام کند. سپس بعد از موافقت شما با شرایط اعلام شده، تعمیرکار شروع به مراحل تعمیر خواهد کرد تا دستگاه را مانند روز اول تعمیر کند.

قابل توجه است که شما در تمامی مراحل تعمیر میتوانید بر آن نظارت داشته باشید؛ فرض کنید مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوو برایتان پیش آمده و یک سوال دارید، کافیست آن را از پشتیبانی یا تکنسین حاضر در محل سوال کنید.

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شهریار

بدون شک یکی از برند‌های پر طرفدار و عالی در ماشین لباسشویی ، بوش است . اما با نبود نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در شهریار چکار باید کرد؟

فراتیک با بکارگیری تعمیرکاران با تجربه ماشین لباسشویی بوش و ارائه خدمات با کیفیت + ضمانت گارانتی 6 ماهه توانسته به طور 100 درصد نگرانی مشتریان خود را برطرف کند ، پس اگر ماشین لباسشویی بوش شما دچار مشکل شده ، برای تعمیر آن هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید و با مجموعه فراتیک تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، سامسونگ در شهریار

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهریار

برند‌های ال جی و سامسونگ هر دو از برترین برند‌های ماشین لباسشویی میباشند به طوری که اکثریت مردم در ایران تمایل دارند تا از میان تمامی برند‌ها یکی از این 2 برند را انتخاب کنند ولی عدم وجود نمایندگی رسمی این برند‌ها در ایران ، باعث شده تا مردم به برند‌‌های دیگر روی بیاورند.

فراتیک روزانه در مورد مشکلات رایج لوازم خانگی مقالات زیادی تولید میکند؛ برای مثال علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از مهمترین آنهاست.

همانطور که در بالاتر ذکر شد ، فراتیک با استخدام تکنسین متخصص و مجرب در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، سامسونگ در شهریار باعث شده ، دیگر مردم دغدغه خراب شدن ماشین لباسشویی الجی و ساموسنگ را نداشته باشند.

این مرکز با ارائه فاکتور رسمی و ضمانت گارانتی 6 ماهه خدمات (180 روزه) ، دیگر هیچ نگرانی برای مشتریان خود باقی نگذاشته است!

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ، زیمنس، ویرپول، زیرووات، ویرپول، حایر، وستل، پاناسونیک، بکو، مابه، کنوود، آریستون، جنرال الکتریک، توشیبا، لئونارد ، ایندزیت، فریجیدر، دوو، اسنوا در شهریار

ماشین لباسشویی دارای یک ساختار پیچیده است و عیب یابی آن کار یک تکنسین متخصص در این کار میباشد.

نکته:هیچ وقت به صورت خود مختار دست به تعمیر ماشین لباسشویی نزنید.

در صورتی که هنگام کار با ماشین لباسشویی دچار خرابی شدید و یا احساس کردید که ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است ، اصلا نگران نباشید و خونسردی خود را حفظ کنید ، تمامی مشکلات ماشین لباسشویی با فراتیک قابل حل است.

مجموعه تخصصی تعمیرات لوازم خانگی – فراتیک – با فکر کردن به این موضوع تکنسین با تخصص و مجربی را در شهریار استخدام کرده است تا با ارائه ضمانت گارانتی 6 ماهه + فاکتور رسمی ، به طور 24 ساعته در خدمت مشتریان خود در شهریار باشد.

اگر ساکن فردیس هستید ، میتوانید لیست نمایندگی‌ برند‌های فردیس را از طریق مطلب تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس بخوانید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشود مردم در انتخاب تعمیرگاه ماشین لباسشویی در شهریار دچار ترید شوند ، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار است.

با بالا رفتن قیمت لوازم خانگی ، هزینه قطعات و تعمیرات ماشین لباسشویی هم افزایش یافته ولی مجموعه فراتیک با ایجاد یک زمینه رقابی در بین تکنسین قیمت‌های خود را ثابت نگه داشته و بسیار کمتر از نرخ اتحادیه در تعمیر ماشین لباسشویی میباشد ، حتی میتوانید قیمت خدماتی که در تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار ارائه میشود را از ما استعلام بگیرید.

مزایا استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار توسط فراتیک

در این مطلب به طور کمال و تمام به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار توسط فراتیک اشاره کردیم ولی از مهمترین مزایا استفاده از خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارائه ضمانت گارانتی خدمات 6 ماهه (180 روزه)
 • ارائه فاکتور رسمی خدمات
 • تکنسین با تجربه و متخصص
 • فضای رقابتی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار (قیمت پایین)
 • تامین قطعات ارجینال (اولویت با تعمیرات قطعات است)
 • پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش
 • احترام به مشتری و وقت شناسی
 • تامین امنیت 100 درصد مشتری در هنگام ارائه خدمات

  فراتیک یک مجموعه تخصصی در حوره تعمیرات لوازم خانگی با بیش از 10 سال سابقه و تجربه درخشان است که تا به امروز توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را با استفاده از خدمات با کیفیت و ضمانت گارانتی 6 ماهه و … جلب کند و همواره تلاش به ارائه خدمات با کیفیت به مردم ایران زمین کند.

  سوالات متداول

  شما میتوانید از طریق فرم ثبت تعمیر و یا تماس با شماره 65579819-021 درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین مدت زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

  فراتیک یک مرکز تخصصی با سابقه بیش از یک دهه، تقریبا بهترین انتخاب برای تعمیر لباسشویی شما در شهریار است که توانسته خدمات شایانی به مشتریان خود با گارانتی 6 ماهه ارائه کند.

  بله ، تمامی خدمات فراتیک دارای 180 روز یا 6 ماه گارانتی میباشد که یعنی اگر مشکلی برای خدمات ارائه شده فراتیک پیش آمد، ما آن را به رایگان برسی و رفع خواهیم کرد.

  در محتوای این مطلب به ویژگی‌های فراتیک مانند ضمانت گارانتی 6 ماهه، تامین قطعات اصیل، پشتیبانی 24 ساعته، تعمیر فوری در محل،عیب یابی تخصصی توسط تکنسین ماهر و … گفتگو کردیم.

  4.5/5
  مقالات مرتبط
  نظر شما درباره این مقاله چیست؟

  4 پاسخ

  1. سلام دیگ لباسشویی مون خراب شده و ساکن صباشهر شهریار هستیم لطفا با من تماس بگیرید 09192195347

  2. چند وقتی میشه که لباسشویی بوش ما با لرزش خیلی زیادی مواجه شده
   دلیلش چیه و هزینه تعمیرات چقدر میشه، آیا خدمات نمایندگی بوش هم دارید؟

   1. درود، دلایل زیادی در لرزش ماشین لباسشویی شما وجود داره برای مثال: خرابی کمک فنر و یا خرابی بلبرینگ مخزن (دیگ) جزء مهمترین آنهاست اما میتوانید توی مقاله علت لرزش ماشین لباسشویی بوش، با دلایل و راه حل‌ها آشنا بشید.
    هزینه تعمیرات لباشسویی نیز بستگی به میزان و شدت خرابی دارد، برای مثال شاید با تعویض فنر‌ها به راحتی این مشکل را برطرف کرد.
    بله خدمات نمایندگی بوش در شهریار هم جزء خدمات شایسته ما است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بنر فراتیک