۰۹۱۹-۰۳۳۵۹۲۶

علت افت فشار پکیج ایران رادیاتور + آموزش رفع مشکل

افت فشار پکیج از محدود مشکلاتی است که اگر توجهی به آن نداشته باشیم، ممکن است در آینده منجر به ایجاد دیگر مشکلات در پکیج و محیط آشپزخانه شود؛ پس پیشنهاد میکنم با دقت محتوای این مطلب را بخوانید و آن را جدی بگیرید.
علت افت فشار پکیج ایران رادیاتور

آنچه در این مقاله میخوانید

علت کاهش فشار پکیج ایران رادیاتور

به احتمال زیاد اکثر کسانی که از پکیج‌های ایران رادیاتور و بوتان استفاده میکنند، حداقل برای یکبار هم که شده با افت فشار پکیج روبرو شده‌اند؛ در واقع هنگامی که پکیج با افت فشار روبرو میشود، ممکن است که آب مصرفی آرام آرام به علت کمبود فشار آب سرد شده و دیگر گرمای قبل را نداشته باشد؛ فرض کنید روز شنبه برای شروع یک صبح دلنشین به حمام رفتید ولی ناگهان با افت فشار آب پکیج ایران رادیاتور روبرو میشوید.

اگر برای اولین بار است که با افت فشار پکیج ایران رادیاتور خود روبرو میشوید، به احتمال زیادی این امر طبیعی و عادی است ولی اگر به صورت مداوم با این مشکل روبرو شدید باید بدانید که یک مشکل فنی در پکیج ایران رادیاتور شما رخ داده است که اگر به آن توجه نکنید، بعد‌ها برای تعمیر آن نیاز به خدمات نمایندگی در شهر خودتان مانند نمایندگی ایران رادیاتور در شهریار یا نمایندگی ایران رادیاتور در کرج پیدا خواهید کرد.

با ما همراه باشید تا در این مطلب به تمامی دلایل و علت‌های این مشکل به اضافه راه حل برطرف کردن آن بپردازیم.

برسی شیر پرکن پکیج ایران رادیاتور

آیا افت فشار در پکیج ایران رادیاتور خطر دارد؟

شاید هم اکنون برای شما هم سوال شده باشد که آیا افت فشار در پکیج ایران رادیاتور خطرناک است؟ بله گاهی اوقات اگر این مشکل را به صورت جدی پیگیری نکنیم، ممکن است به دیگر قسمت‌های پکیج مانند پمپ یا لوله‌ها آسیب جدی برسد زیرا اکثر اوقات مشکل افت فشار میتواند به خاطر نشت آب از پکیج ایران رادیاتور باشد که در نهایت این کمبود فشار منجر به علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور میشود.

باز بودن شیر پر‌کن پکیج

شیر پر‌کن در پکیج ایران رادیاتور وظیفه گردش آب در مدار پیج را دارد که اگر این شیر باز باشد به احتمال زیاد پکیج ما با افزایش یا افت فشار به خصصوصی روبرو میشود. اگر این شیر به صورت مداوم در پکیج باز باشد، میتوانید باعث بروز مشکلاتی دیگری از جمله داغ شدن پکیج و روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff هم باشد.

در واقع بستن شیر پرکن پکیج ایران رادیاتور مراحل زیادی دارد که نیاز است خودتان آن را در گوگل جستجو کنید و آموزش آن را ببینید.

ایجاد نشتی در پکیج

یکی از دلایلی که امروزه در افت فشار پکیج ایران رادیاتور بسیار رایج است، ایجاد نشتی در مدار دستگاه ما است که در نهایت منجر به ایجاد این مشکل میشود. هنگامی که آب در جایی از پکیج نشتی داشته باشد، دستگاه با کمبود فشار آب روبرو میشود و در نهایت حتی ممکن است پکیج به کلی از کار بی‌افتد.

برای چک کردن نشتی پکیج لوله‌های دستگاه را چک کنید تا مطمعن شوید آب از آن قسمت به بیرون نشت نمیکند، همچنین میتوانید واشر‌ها و اتصالات پکیج را هم برای مطمعن شدن از این موضوع مورد برسی قرار دهید ولی در بیشتر اوقات پکیج به علت عملکرد بیش از حد ممکن است این مشکل برایش پیش بیاید.

برسی اتصالات پکیج برای نشتی

هوا گرفتن مدار پکیج

گاهی اوقات پکیج دچار هوا گرفتگی میشود که این مشکل میتواند در دراز مدت باعث کمبود فشار آب در پکیج و در نهایت باعث افت فشار در دستگاه ایران رادیاتور ما شود، در مواقعی که پکیج دچار هوا گرفتگی میشود شما میتوانید به راحتی این موضوع را برسی و برطرف کنید.

هوا گرفتن پکیج و رادیاتور هم کار بسیار راحتی است که شما میتوانید به راحتی آن را در خانه و بدون نیاز به هیچگونه هزینه‌ای انجام دهید.

سوراخ شدن مبدل پکیج

همانطور که میدانید مبدل یکی از مهمترین اجزای پکیج است که سر و کار زیادی با حرارت و گرما دارد؛ از این رو سوراخ شدن مبدل اصلی یا ثانویه پکیج ایران رادیاتور یکی از مشکلات رایجی است که به احتمال زیاد برای اکثر کاربران بر اثر استفاده مکرر پیش خواهد آمد.

تعمیر و ترمیم مبدل پکیج نیاز به یک تعمیرکار متخصص دارد که دانش و تجربه کافی برای تعمیر پکیج شما در شهرتان، مانند تعمیر پکیج در شهریار یا تعمیر پکیج در کرج را داشته باشد.

خرابی منبع انبساط پکیج

منبع انبساط وظیفه اصلی کنترل فشار آب را و انبساط‌هایی که در پکیج رخ میدهد را دارد که اگر مشکلی برای آن به وجود بیاید، ممکن است پکیج ایران رادیاتور ما با افت فشار زیادی روبرو شود، پس میتوانید این موضوع را هم به کمک یک مرکز تعمیرات معتبر مورد برسی قرار دهید.

برای تعمیر این قطعه در پکیج ایران رادیاتور پیشنهاد میکنم از یک نمایندگی ایران رادیاتور یا مرکز تعمیرات معتبر همراه با ضمانت گارانتی 6 ماهه استفاده کنید.

سرد شدن رادیاتور‌ها به دلیل افت فشار پکیج ایران رادیاتور

آموزش تنظیم عقربه پکیج ایران رادیاتور

عقربه فشار پکیج ایران رادیاتور معمولا بر روی پنل روبروی آن قرار داده شده است اما برخی از مدل‌های پکیج ایران رادیاتور که دارای صفحه نمایش هستند، ممکن است این عقربه را نداشته باشد و مقدار فشار را بر روی صفحه نمایش خود نشان دهد.

مقدار طبیعی نشان داده بر روی عقربه برای بین 1.5 تا 2 بار باشد که اگر کمتر از این مقدار باشد، ممکن است پکیج با افت فشار روبرو شود و در نهایت با روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff روبرو خواهید شد.

آنچه با هم یاد گرفتیم

دراین مطلب سعی کردیم به تمامی دلایل و راه حل‌های این موضوع اشاره کنیم تا هیچ جای بحثی باقی نمانده باشد، ولی اگر تا به اینجای کار مشکل شما برطرف نشده است، پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان و اولیه مجموعه فراتیک برای رفع این مشکل استفاده کنید تا اگر پکیج شما نیاز به تعمیر داشت، فراتیک آن را با بالاترین کیفیت + ضمانت گارانتی 6 ماهه برطرف کند.

زمانی که موفق به رفع مشکل نشدید، پیشنهاد ما:

خدمات تخصصی و در محل فراتیک

تماس با ۰۹۱۹۰۳۳۵۹۲۶ یا از طریق فرم درخواست

۱۰+ سال‌سابقه
۱۸۰ روز گارانتی

فراتیک یک مجموعه تعمیرات لوازم خانگی با بیش از 10 سال سابقه درخشان است که امروزه خدمات بسیار با کیفیتی به مشتریان خود ارائه کرده و خواهد کرد. فراتیک با جذب تکنسین متخصص و ارائه ضمانت گارانتی 6 ماهه توانسته رضایت اکثر مشتریان خود را در شهر‌های مختلف ایران جلب کند و همواره تلاش برای خدمت رسانی به مردم شریف ایران میکند.

4.5/5
مقالات مرتبط
نظر شما درباره این مقاله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنر فراتیک