۰۹۱۹-۰۳۳۵۹۲۶

نمایندگی بوش در اندیشه + معتبر‌ترین شعبه (گارانتی)

پیدا کردن یک نمایندگی معتبر با ضمانت گارانتی 6 ماهه جزء یکی از مهمترین تصمیماتی است که شما میتوانید برای سلامت و افزایش طول عمر دستگاه خود بگیرید، پس با ما همراه باشید تا معتبرترین شعبه نمایندگی بوش در اندیشه را به شما معرفی کنیم.
نمایندگی بوش در اندیشه

آنچه در این مقاله میخوانید

نمایندگی تعمیرات بوش در اندیشه

بوش برند ارزشمندی است که تعمیر آن بسیار مقرون و بصرفه تر از خرید یک دستگاه جدید ایرانی است زیرا بوش یک شرکت آلمانی است که چند سال پیش به علت تحریم، ورود آن به ایران غیر مجاز شد. به همین خاطر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و دیگر وسایل برقی یا خانگی بوش، ارزش و قیمت بسیار زیادی در ایران دارد. اما بی توجهی به مشکل و خرابی دستگاه در طولانی مدت باعث بروز مشکلات دیگری در دستگاه ما میشود که در نهایت منجر به خرابی بیش از حد دستگاه ما (ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و …)، خواهد شد.

شماره تلفن نمایندگیخارج از ساعت کاری
۰۲۱-۶۵۵۷۹۸۱۹۰۹۱۹۰۳۳۵۹۲۶

اما در محتوای این مطلب میخواهیم به معتبر‌ترین نمایندگی بوش در شهر اندیشه بپردازیم تا بعد از سرویس یا تعمیر دستگاه خود، دیگر نگران خرابی و یا عدم عملکرد صحیح آن نباشید؛ فراتیک یک مجموعه تخصصی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی است که شعب نمایندگی در شهر‌های زیادی از استان البرز و تهران دارد، برای مثال نمایندگی بوش در شهریار یا نمایندگی بوش در فردیس که جزء شهر‌های نزدیک به اندیشه هستند هم تحت مناطق و نمایندگی‌های تحت پوشش فراتیک هستند؛ همچنین تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت گارانتی 6 ماهه خدمات هستند.

در ادامه به شاخص‌ها و ویژگی‌های یک نمایندگی معتبر بوش خواهیم پرداخت تا برخی از امتیاز‌های اجباری آن را به شما بگوییم، همچنین قصد داریم در مورد ویژگی‌های مجموعه فراتیک هم با همدیگر گفتگو کنیم تا با توجه به این مزایا، توانایی انتخاب یک مرکز معتبر از میان دیگر تعمیرگاه‌های متفرقه را داشته باشید زیرا تجربه به ما ثابت کرده که بسیاری از تعمیرکار‌های بی‌تجربه از مدار پیچیده بوش آگاهی ندارند و در آخر باعث بروز خسارت‌ها و آسیب‌های مالی بیشتری در دستگاه خواهند شد.

شماره تلفن نمایندگی بوش در اندیشه

   • تماس با شماره تلفن 65579819-021

    • ثبت درخواست تعمیر از طریق فرم درخواست

   برای تماس با شعبه نمایندگی بوش در اندیشه میتوانید با شماره تلفن بالا تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق فرم درخواست تعمیر، به صورت آنلاین ثبت کنید و سپس منتظر باشید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و علت خرابی را جویا شوند.

   نمایندگی تعمیرات بوش در اندیشه

   چرا باید از خدمات نمایندگی بوش در اندیشه استفاده کنیم؟

   مهم‌ترین سوالی که هم اکنون باید از خود بپرسید این است که چرا باید از خدمات نمایندگی بوش در اندیشه استفاده کنم؟ نمایندگی در معنای واقعی یعنی یک مرکز یا شعبه معتبر از سوی شرکت مبداء (بوش) که با خیال راحت میتوانید خدمات پس از فروش یا قبل از فروش را از آن دریافت کنید؛ در این صورت شما از میزان کیفیت خدمات تعمیر یا سرویس، اطمینان خاطر کامل خواهید داشت.

   ضمانت گارانتی 6 ماهه برای خدمات، تنها ویژگی است که فقط در مجموعه فراتیک دیده میشود؛ فرض کنید مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی بوش یا علت لرزش ماشین لباسشویی بوش، برایتان پیش آمده که نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه دارید، در این صورت اگر پس از خدمات ارائه شده توسط فراتیک، مشکلی برای آن بخش به وجود آمده باشد، ما آن را به رایگان تعمیر خواهیم کرد.

   تامین قطعات اصیل و اورجینال لوازم خانگی بوش، از دیگر مزایا و ویژگی‌های نمایندگی بوش در اندیشه است که در فراتیک این تضمین را به شما خواهیم داد؛ مزیت‌های بسیار دیگری مانند پشتیبانی 24 ساعته، تعمیر در محل، امنیت دستگاه، تست صحت عملکرد پس از تعمیر و … هم جزء دیگر مزیت‌های نمایندگی بوش در اندیشه است.

   تعمیرکار نمایندگی بوش در اندیشه کجا و چگونه دستگاه را تعمیر خواهد کرد؟

   پس از اینکه با شعب نمایندگی بوش مجموعه فراتیک تماس گرفتید، کارشناسان ما ابتدا یک مشاوره اولیه برای ارائه راهنمایی به شما ارائه خواهند کرد تا در صورت امکان، خودتان این مشکل را در دستگاه برسی و برطرف کنید؛ اما اگر نیاز به خدمات تعمیر یا سرویس داشتید، کارشناسان ما برای اعزام تکنسین به محل، با شما هماهنگ خواهند شد.

   هنگامی که تعمیرکار نمایندگی بوش ارسالی از سوی مجموعه فراتیک در محل یا خانه شما حاضر شد، اولین کاری که موظف به انجام آن است، برسی و عیب یابی دستگاه شما است تا بتواند هزینه نهایی خدمات + قطعات را به شما اعلان کند.

   در صورتی که شما با شرایط اعلام شده موافقت کردید، تعمیرکار شروع به تعمیر لباسشویی بوش، ظرفشویی، یخچال و یا … شما خواهد کرد؛ در این حین شما میتوانید بر تمامی مراحل تعمیر نظارت کامل داشته باشید زیرا ممکن است سوالاتی در حین انجام این مراحل برایتان پیش بیاید.

   در آخر بعد از اتمام مراحل تعمیر دستگاه بوش شما، تعمیرکار موظف است تا تست صحت عملکرد را در حضور شما بر روی دستگاه‌تان انجام دهد.

   خدمات پس از فروش بوش در نمایندگی بوش اندیشه

   آیا نمایندگی بوش در اندیشه (فراتیک) تضمینی برای کیفیت خدمات خود ارائه میکند؟

   بله تمامی خدمات و محصولات مجموعه فراتیک دارای ضمانت گارانتی 180 روزه یا 6 ماهه خدمات هستند، یعنی هنگامی که تعمیرکار مجموعه ما خدماتی به شما ارائه کرد و پس از مدت چند روز از آن ناراضی بودید، تعمیرکار ما بخشی که خراب شده را مورد برسی و تعمیر قرار خواهد داد. البته این مشکل باید مربوط به همان بخشی باشد که توسط مجموعه تعمیر شده است.

   هزینه خدمات نمایندگی بوش در اندیشه چقدر است؟

   هزینه یا قیمت خدمات یا قطعاتی که از سوی نمایندگی بوش در اندیشه به شما ارائه خواهد شد، بستگی به میزان خرابی دستگاه شما دارد زیرا قبل از برسی و عیب یابی مشکل توسط تکنسین، نمیتوان قیمت مشخصی به شما بگوییم.

   اما مجموعه فراتیک با ایجاد یک زمینه رقابتی در میان تعمیرکار‌ها و تکنسین‌های خود، باعث کاهش بسیار زیادی از نرخ خدمات شده است.

   مزایا خدمات نمایندگی بوش در اندیشه چیست؟

   در محتوای این مطلب سعی کردیم دید وسیع و گسترده‌ای از نمایندگی یا مجموعه‌ای برای تعمیر لوازم خانگی بوش به شما بدهیم، امیدواریم که تا به اینجای کار توانسته باشید فراتیک را از میان دیگر مجموعه‌های تعمیر دستگاه بوش، تشخیص داده باشید. اما در این قسمت سعی داریم تا مزیت‌های نمایندگی بوش در اندیشه را برایتان لیست کنیم.

     • ارائه ضمانت گارانتی خدمات 6 ماهه (180 روزه)

     • ارائه فاکتور رسمی خدمات

     • تکنسین با تجربه و متخصص

     • فضای رقابتی هزینه خدمات نمایندگی بوش در اندیشه (هزینه کمتر)

     • تامین قطعات ارجینال (اولویت با تعمیرات قطعات است)

     • پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش

     • احترام به مشتری و وقت شناسی

     • تامین امنیت 100 درصد مشتری در هنگام ارائه خدمات

    همچنین فراتیک موفق به دریافت بسیاری از نمایندگی‌ها در شهر اندیشه، مانند نمایندگی بوش در کرج یا نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه است.

    4.5/5
    مقالات مرتبط
    نظر شما درباره این مقاله چیست؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    بنر فراتیک