۰۹۱۹-۰۳۳۵۹۲۶

نمایندگی سامسونگ در کرج؛ شعبه مرکزی با گارانتی 6 ماهه

اگر شما هم نمیخواهید تجربه تلخ تعویض قطعات دستگاه و یا با خراب کردن مدار دستگاه سامسونگ مواجه شوید، از خدمات نمایندگی سامسونگ در کرج شعبه فراتیک استفاده کنید و نگاهی به این مقاله بی‌اندازید.
نمایندگی سامسونگ در کرج

آنچه در این مقاله میخوانید

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج

اکثر کسانی که در حال مطالعه این مطلب از وبسایت فراتیک هستند، به احتمال زیاد با مشکلی در دستگاه سامسونگ خود مواجه شده‌اند و یا اینکه نیاز به خدمات پس از فروش از جمله تعمیر، سرویس و یا نصب دارند. به هر حال پیدا کردن یک مرکز یا نمایندگی معتبر سامسونگ در کرج برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج یا ظرفشویی، یخچال و … جزء یکی از مهمترین و اساسی‌ترین تصمیم‌هایی است که میتوانید برای سلامت و افزایش طول عمر دستگاه خود بگیرید؛ به همین خاطر قصد داریم تا بهترین شعبه نمایندگی سامسونگ در کرج یعنی شعبه مجموعه فراتیک را به شما معرفی کنیم.

شماره تلفن نمایندگیخارج از ساعت کاری
۰۲۱-۶۵۵۷۹۸۱۹۰۹۱۹۰۳۳۵۹۲۶

فراتیک یک مجموعه تخصصی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان است که موفق به دریافت نمایندگی بسیاری از برند‌های مطرح جهان مانند نمایندگی سامسونگ در فردیس و یا نمایندگی سامسونگ در شهریار شده است. البته تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت گارانتی 6 ماهه خدمات هستند یعنی اگر شما از خدمات ارائه شده ناراضی بودید، تعمیرکار‌های مجموعه به صورت رایگان این مشکل را برای شما برسی و برطرف خواهند کرد.

اما طبق یک تجربه تلخ در فراتیک، چند ماه پیش یکی از کاربرانی که ما را از طریق سوشال مدیا پیدا کرده بود، برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با ما تماس گرفت که پس از حضور تعمیرکار در محل، متوجه دستکاری و تعمیر ناشیانه یک تعمیرکار بی‌تجربه شده بود؛ در واقع هنگامی که تعمیرکار بی‌تجربه فهمیده بود از مدار لباسشویی سامسونگ سر در نمی‌آورد، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی را با یک برد فرسوده و خراب تعویض کرده بود. به همین خاطر در تمامی مطالب فراتیک تاکید داریم که خدمات پس از فروش دستگاه برقی خود را به یک مرکز معتبر مانند فراتیک بسپارید.

شماره تلفن نمایندگی سامسونگ در کرج

   • تماس با شماره تلفن 65579819-021

   • ثبت درخواست تعمیر از طریق فرم درخواست

  بنابر‌این اگر نیاز به خدمات تعمیر، سرویس و یا نصب لوازم خانگی خود با برند سامسونگ دارید، کافیست با شماره تلفنی که در بالا برایتان قرار داده‌ایم تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق فرم درخواست تعمیر، به صورت آنلاین ثبت کنید و سپس منتظر باشید تا کارشناسان فراتیک با شما تماس بگیرند و مشکل شما را با گارانتی 180 روزه خدمات برطرف کنند.

  تعمیر ماشین لباسشویی در نمایندگی سامسونگ در کرج

  آیا تعمیرکار نمایندگی سامسونگ در کرج از تجربه و تخصص کافی برخوردار است؟

  فراتیک و شعبه‌های نمایندگی سامسونگ آن در هنگام جذب تکنسین و تعمیرکار، بر تخصص و تجربه آنها تاکید و سخت‌گیری بسیار زیادی دارد، به طوری که قبل از استخدام آنها، موانع و آزمون‌هایی برای تایید هویت و تایید مهارت تعمیرکار‌ها قرار داده است تا از تخصص آنها در حین تعمیر دستگاه مشتری، مطمعن شوند.

  هنگامی که شما برای دریافت خدمات پس از فروش با فراتیک تماس میگیرید، نیروی پشتیبانی مجموعه ابتدا یک مشاوره اولیه برای ارائه راهنمایی و راهکار حل مشکل توسط خودتان، به شما ارائه می‌کنند تا نیاز به هزینه اضافی نباشد. اما اگر مشکل دستگاه شما به قدری جدی باشد که نیاز به تعمیر آن داشته باشید، کارشناسان برای اعزام تعمیرکار به محل، با شما هماهنگ خواهند شد.

  پس از حضور تعمیرکار اولین کاری که موظف به انجام آن است، برسی و عیب یابی دستگاه است تا بتواند هزینه + قطعات نهایی را به شما اعلام کند و سپس پس از تایید شما شروع به انجام مراحل تعمیر دستگاه شما کند. همچنین در حین تعمیر شما میتوانید بر تمامی مراحل نظارت داشته باشید تا اگر سوال یا مشکلی برای‌تان ایجاد شد، آن را از تکنسین حاضر بپرسید.

  برای مثال فرض کنید لباسشویی شما با مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی سامسونگ روبرو شده و در حین تعمیر برای شما سوال میشود که آیا پمپ دستگاه به مشکل خورده یا اینکه چیزی مانند رسوب و جرم، سد راه آن شده است.

  نتایج عدم دریافت خدمات از نمایندگی سامسونگ در کرج چیست؟

  نمایندگی یعنی یک مرکز یا نماینده معتبر از سوی شرکت مبداء یعنی سامسونگ در یک شهر مشخص شده، که مردم آن شهر میتوانند مشکلات دستگاه سامسونگ خود را به آنها بسپارند و از تعمیر اساسی و تخصصی آن اطمینان خاطر کامل داشته باشند.

  خدمات پس از فروش نمایندگی سامسونگ کرج

  شعب نمایندگی سامسونگ مجموعه فراتیک همچنین برای تمامی خدمات ضمانت گارانتی 6 ماهه خدمات ارائه میکند، این بدین معناست که اگر طی 180 روز، مشکلی برای آن بخش که مورد تعمیر و سرویس قرار گرفته است پیش آمد، تکنسین مجموعه فراتیک آن را به رایگان تعمیر خواهد کرد تا مشتریان ما دیگر دغدغه هیچگونه خرابی دستگاه خود پس از انجام تعمیر نداشته باشند.

  تامین قطعات اصیل و اورجینال از دیگر ویژگی‌های این شرکت است؛ فرض کنید مشکل علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ برای دستگاه‌تان ایجاد شده که نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دارید، در این حین فراتیک به شما تضمین میدهد که اصلی‌ترین قطعات موجود در بازار را کارشناسی کرده و برای شما تهیه کند.

  حالا فرض کنید از خدمات نمایندگی سامسونگ استفاده نکردید و از یک تعمیرگاه متفرقه خدمات دریافت کرده‌اید، در همین حین ممکن است تعمیرکار بی‌تجربه، تمامی قطعات اصیل دستگاه شما را با قطعات چینی و فیک تعویض نماید.

  اگر از خدمات نمایندگی سامسونگ در کرج راضی نباشیم، چه کسی پاسخگو است؟

  ضمانت نامه گارانتی 180 روزه یا 6 ماهه خدمات، یک راه حل بسیار اساسی برای رفع دغدغه‌های شما بوده که فراتیک حاضر به ارائه آن به مشتریان خود شده است و اگر طی این مدت مشکلی برای خدمات ارائه شده پیش بیاید، تعمیرکار مجموعه فراتیک آن را به رایگان تعمیر خواهد کرد.

  مزایا دریافت خدمات از نمایندگی سامسونگ در کرج چیست؟

  در محتوای این مطلب به تمامی مزایا و ویژگی‌های خدمات مجموعه فراتیک و شعب نمایندگی سامسونگ آن در استان البرز و کرج اشاره کردیم، اما در همین حین ممکن است بسیاری از این ویژگی‌ها از یاد شما رفته باشئد و یا از محتوای ما جا مانده باشند؛ به همین خاطر یکبار دیگر آنها را برای شما به صورت لیست قرار میدهیم.

    

    • ارائه ضمانت گارانتی خدمات 6 ماهه (180 روزه)

    • ارائه فاکتور رسمی خدمات

    • تکنسین با تجربه و متخصص

    • فضای رقابتی هزینه خدمات نمایندگی سامسونگ در کرج(هزینه کمتر)

    • تامین قطعات ارجینال (اولویت با تعمیرات قطعات است)

    • پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش

    • احترام به مشتری و وقت شناسی

    • تامین امنیت 100 درصد مشتری در هنگام ارائه خدمات

   در انتها پیشنهاد میکنم اگر سلامت و ارزش دستگاه برای شما مهم است، از خدمات نمایندگی سامسونگ استفاده کنید تا از مراحل تعمیر و سرویس مطمعن باشید.

   همچنین شایان ذکر است که بگوییم خدمات نمایندگی بوش در کرج و نمایندگی ال جی در کرج، جزء خدمات مبین این شرکت هستند.

   4.5/5
   مقالات مرتبط
   نظر شما درباره این مقاله چیست؟

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   بنر فراتیک