۰۹۱۹-۰۳۳۵۹۲۶

8 علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ + راه حل

یکی از رایج‌ترین مشکلات در ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نشدن آن است ، این مشکل دلایل و علت‌های زیادی دارد. ما سعی کردیم در این مقاله مهمترین دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ + راه حل را خدمت کاربران عزیز شرح دهیم ، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.
روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

آنچه در این مقاله میخوانید

دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

امروزه یکی از رایج‌ترین مشکلات مردم ، روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ‌ آن‌هاست این مشکل جز مشکلات مهم و خطرناک در ماشین لباسشویی است که بعضا گاهی ایرادات جدی دگیری در دستگاه را به همراه دارد.

دلایل زیادی میتواند علت بروز این اختلال در ماشین لباسشویی سامسونگ باشد ، شاید الان که این مقاله را از وبسایت فراتیک میخوانید دچار این مشکل شده‌اید ما در ادامه دلایل و علت‌های رایج + راه حل این ایراد را برای شما توضیح دادیم تا بتوانید مشکلتان را حل کنید ولی در مواقعی که موفق به حل این مشکل نشدید پیشنهاد ما تماس با فراتیک – مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانی است.

1.عدم اتصال ماشین لباسشویی سامسونگ به برق

در مواقعی ممکن است به دلیل نصب اشتباه یا تکان خوردن ماشین لباسشویی ، دستگاه به برق متصل نباشد پس ابتدا مطمعن شوید ماشین لباسشویی به پریز برق متصل است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، نصب اشتباه میتواند باعث بروز مشکلات زیادی شود برای مثال ممکن است سیم برق دستگاه در زیر پایه‌ها گیر کرده باشد و به مرور زمان دچار قطعی و اتصالی در مسیر سیم برق شده باشد ، پس سیم برق ماشین لباسشویی را برسی کنید و از صحت آن مطمعن شوید.

2.بسته نبودن درب ماشین لباسشویی

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل خرابی میکروسوئیچ

دومین دلیل رایج که اکثر کاربران دچار آن شده‌اند بسته نبودن درب ماشین لباسشویی است ، زیرا وقتی درب ماشین لباسشویی بسته نشود دستگاه شروع به کار کردن نمیکند و همین امر باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی میشود.

اگر ساکن شهریار هستید ، این دو مقاله یعنی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار میتواند کمک زیادی به شما کند.

بسته نشدن درب ماشین لباسشویی میتواند علت‌های زیادی داشته باشد ولی اولین و رایج‌ترین آن گیر کردن لباس در بین درب دستگاه است ، پس این مشکل را برسی و رفع کنید.

3.عدم وجود برق در پریز

گاهی اوقات مشکلات میتوانند خیلی ساده باشند و شما متوجه آن نشوید ، برای مثال عدم وجود برق در پریز یا منبع اتصال برق که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ میشود.

ابتدا مطمعن شوید که برق در ساختمان و واحد شما نرفته باشد ، سپس به کمک یک سه راه یا محافظ برق ، دستگاه را به یک پریز دیگر متصل کنید.

4.خرابی صفحه نمایش – تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل خرابی صفحه نمایش

خرابی یا سوختن صفحه نمایش ماشین لباسشویی میتواند یکی از دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ باشد ، زیرا وقتی شما چیزی را در صفحه نمایش نبینید نمیتوانید دستگاه را روشن کنید.

اگر تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ دچار مشکل شده باشد ، مراحل شستشو دچار مشکل و وقفه میشوند و باعث میشود ، شستشو لباس‌ها انجام نشود.

تعمیر و درست کردن صفحه نمایش یا تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز به یک تعمیرکار با تجربه و متخصص دارد ، شما میتواند از طریق تماس با فراتیک مشکلتان را در کمترین زمان ممکن + ضمانت گارانتی 6 ماهه رفع کنید.

5.خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی

همانطور که در بالاتر فهمیدیم ، بسته شدن درب ماشین لباسشویی یکی از الزامات شروع به کار کردن ماشین لباسشویی است.

میکروسوئیچ یک قطعه در ماشین لباسشویی است که وظیفه آن مطمعن شدن از بسته بودن درب ماشین لباسشویی میباشد ، اگر این قطعه دچار اختلال و مشکل شده باشد باعث میشود که دستگاه فکر کند درب ماشین لباسشویی باز است.

تعمیر و تعویض این قطعه نیاز به یک تعمیرکار متخصص و با تجربه دارد ، شما میتواند از طریق تماس با فراتیک مشکلتان را در کمترین زمان ممکن + ضمانت گارانتی 6 ماهه رفع کنید.

6.خرابی دکمه‌های صفحه نمایش

دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر دکمه‌های play و power ماشین لباسشویی دچار ایراد و مشکل شده باشند ، باعث میشود که ماشین لباسشویی روشن نشود زیرا نقش این دکمه‌ها در ماشین لباسشویی روشن و خاموش کردن – شروع به کار کردن ماشین لباسشویی است.

تعمیر و رفع این مشکل باید توسط یک تکنسین متخصص این کار انجام شود ، پیشنهاد ما مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی فراتیک است.

7.خرابی موتور ماشین لباسشویی سامسونگ

موتور ماشین لباسشویی سامسونگ مهمترین قطعه در این ماشین لباسشویی است ، زیرا وقتی موتور شروع به کار کردن نکند دستگاه روشن نمیشود و یکی از رایج ترین دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ است.

موتور ماشین لباسشویی یک قطعه پیچیده ، گران و با ارزش در ماشین لباسشویی است و تعمیر آن باید خیلی تخصصی و حرفه‌ای انجام شود ، مجموعه فراتیک با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه تعمیرات لوازم خانگی و دارای تکنسین مجرب ، بهترین پیشنهاد ما در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ است.

8.مشکل در برد ماشین لباسشویی

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل خرابی برد

برد هم مانند موتور یک قطعه مهم و با ارزش در ماشین لباسشویی است ، رنگ این قطعه معمولا به صورت سبز یا قرمز میباشد.

وظیفه برد در ماشین لباسشویی مانند مغز انسان میباشد زیرا تمامی قطعات دستورات خود را از برد میگیرند و در صورتی که مشکلی برای آن پیش بیاید ، عملکرد تمامی قطعات دچار اختلال میشود.

همانطور که در بالا گفتیم ، برد یک قطعه با ارزش و پیچیده در ماشین لباسشویی سامسونگ است که تعمیر یا تعویض آن بسیار تخصصی است ، شما میتواند از طریق تماس و یا فرم ثبت درخواست تعمیر با ما در ارتباط باشید و مشکل خود را در اسرع وقت + ضمانت گارانتی 6 ماهه حل کنید.

خلاصه‌ای از آنچه که گفتیم

در این مطلب به طور کلی به 8 دلیل رایج از روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ پرداختیم و راه حل‌هایی که از تجارب ما بود را به شما آموختیم. امیدواریم که مشکل شما حل شده باشد ولی پیشنهاد میکنیم اگر مشکلتان حل نشده ، این کار را به یک نیروی متخصص که تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ انجام میدهد بسپارید.

همچنین در تعمیر ماشین لباسشویی در کرج به چند مورد از مشکلات رایج ماشین لباسشویی اشاره کرده‌ایم ، بد نیست کمی آنها را مطالعه کنید.

تعمیر لباسشویی نیاز به یک نیروی متخصص و با تجربه دارد زیرا تعمیر نادرست دستگاه میتواند خسارت های جبران ناپذیری را وارد کند در صورت مشکل در عملکرد دستگاه میتوانید با شماره 09190335926 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل خود را با گارانتی 6 ماهه خدمات و ارائه فاکتور رسمی با فراتیک حل کنید.

4.5/5
مقالات مرتبط
نظر شما درباره این مقاله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنر فراتیک